Spider Cam Giydirme Sistemleri Ankara (0312) 348 69 68 Reviewed by Momizat on . Spider Cam Giydirme Sistemleri Ankara Spider Cam Giydirme sistemlerinde, taşıyıcı profiller paslanmaz veya çelik profillerden oluşur. Bu profillere camları tuta Spider Cam Giydirme Sistemleri Ankara Spider Cam Giydirme sistemlerinde, taşıyıcı profiller paslanmaz veya çelik profillerden oluşur. Bu profillere camları tuta Rating:
You Are Here: Home » Faaliyet Alanlarımız » Spider Cam Giydirme Sistemleri Ankara (0312) 348 69 68

Spider Cam Giydirme Sistemleri Ankara (0312) 348 69 68

Spider Cam Giydirme Sistemleri Ankara

Spider Cam Giydirme sistemlerinde, taşıyıcı profiller paslanmaz veya çelik profillerden oluşur. Bu profillere camları tutan 1’li , 2’li, 3’lü veya 4’lü sistem ayaklar saplama veya kaynak yönetemi ile bağlanır. Seçmiş olduğumuz cam kombinasyonunda CNS ile açılan deliklere rotiller bağlanarak ayaklara montaj sağlanır. Buna göre cam ayarları yapılarak sistem silikon dolgulu veya yardımcı profillerle tamamlanır. Kullanılacak olan cam lamine ve temperli olmalıdır. Sistem tek cam ve ısı cam olarak uygulanabilir.

modul-aluminyum-spider-cam

About The Author

MODÜL ALÜMİNYUM ve CEPHE SİSTEMLERİ (0312) 348 69 68,Alüminyum Giydirme Cam ve Kompozit Cephe Sistemleri Ankara,Cephe Sistemleri,Cephe,Cephe Sistemleri,Alüminyum giydirme,Struktürel Silikon Cephe,Yarı Silikon Giydirme Cephe Sistemleri,Kapaklı Giydirme Cephe Sistemleri,Planer Cephe Kaplama Sistemleri,Klinker Cephe Kaplamaları,Alüminyum Levha Cephe Kaplama Sistemleri,Alüminyum Kompozit Panel Cephe Kaplama Sistemleri,Alüminyum Conta Panel Kaplama Sistemleri, Isı Yalıtımlı Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Sistemleri

Number of Entries : 1162

Yorum yazın

© 2012 Modül Alüminyum ve Cephe Sistemleri Ankara Kamera Alarm Sistemleri Ankara

Tıkla.Hemen Ara!
Scroll to top