Alüminyum Dış Cephe Giydirme ve Cephe Sistemleri Ankara

Alüminyum Cephe ve Giydirme Sistemleri olarak Ankara ve Türkiye genelinde alüminyum cephe sistemleri ve alüminyum ile alakalı bütün işleri yapan ve 100 de 100 müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmayız.

Kompozit Panel Cephe Sistemleri Ankara (0 312) 348 69 68

Kompozit Panel Cephe Sistemleri olarak Ankara ta Kompozit Panel Cephe Sistemleri ile ilgili bütün işlerinizde konusunda profesyonel ekibimiz ile aldığımız bütün işler ve projelerde 100′ de 100 müşteri memnuniyetini hedeflediğimiz için aldığımız bütün işlerde alnımızın akı ile tamamlamış bulunmaktayız. Kompozit Panel Cephe Sistemleri Ankara ilinde ve çevresinde de bizimle çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 Ankara Alüminyum Cephe Sistemleri (0 312) 348 69 68 | MODÜL ALÜMİNYUM ve CEPHE SİSTEMLERİ

-Ankara Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Alüminyum güneş kırıcılar, materyal olarak alüminyum profillerden oluşur. Amaç, mimari açıdan estetik sağlamak ve güneş ışınlarını istenilen ölçüde önlemektir. Uygulama yapılacak olan yüzeye göre montaj çeşitliliği söz konusudur. Örneğin cam cephelerde, güneş kırıcılar taşıyıcı cephe elemanına ayaklar sayesinde direk monte edilebilir. Güneş kırıcıların, estetik amaçlı duvar elemanlarına montajı ise genellikle çelik yada paslanmaz malzemeye montesi ile oluşturulabilir. Panellere hareketlilik kazandıran sistemlerde tercihler arasındadır.

-Ankara Alüminyum Markiz Saçak Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Alüminyum markiz sistemleri Yapılarda, yağmur ve kar gibi dış etkenlerden etkilenmemek için, genellikle giriş kısımlarında saçak uygulaması yapılabilir. Saçaklarda, çelik yada paslanmaz materyal kullanılarak taşıyıcı konsept hazırlanır. Bu taşıyıcılara istenilen kalınlıkta yükü taşıyabilecek şekilde cam montajı yapılır. Camlar temperli ve lamine olmak zorundadır.

-Ankara Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Ofislerimizde uygun çalışma alanları yaratmak için alüminyum profillerden oluşan duvar tipi bölmeler yapılır. 100’luk ve 80’lik bölme sağlayan profillerden çerçeve oluşturulur. Çerçeve yüzeyleri genel olarak cam, jaluzili perde sistemi ve mdf malzeme ile oluşturulur. Sistem olarak, imalat ve montaj da pratik olması ve sökülerek farklı yerlere takılması olanak dahilindedir.

Ankara Fotoselli Kayar Kapı ve Pencere Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Otomatik kayar kapılar, yapılarda modern görüntü sağlar. Kapılar uygun açılma ayarları yapılarak sensörün kişi veya nesneyi görmesi ile açılır. Kanatlarda kullanılan cam temperli veya lamine olmalıdır. Fotoselli kayar kapılarda montaj çok önemlidir. Doğrama terazinde takılmadığı zaman kanatlar çap kapanır. Elektriğin gitmesi durumunda akü sistemleri devreye girer.

-Ankara Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Amaç uzun ömürlü bir ısı yalıtımı sağlamaksa, materyal olarak yalıtıma en uygun malzeme alüminyum dur.

Ankara Alüminyum profiller pvc yalıtım köprüsü yapılarak 3 odacık haline getirilir. Doğrama düzlem alanı çeşitli ebatlarda değişmektedir. Yüzey ebatlarıda dar, orta ve geniş seri olarak çeşitlendirilmiştir. Isı yalıtımlı alüminyum doğramalar bina dış yüzeylerinde kullanılacak olan kapı ve pencere sistemleri için gereklidir. Sistem renk seçeneklerinde tüm RAL kodlarını içermektedir. Kasa ve kanat profillerinde, ısı ve su yalıtımı amaçlı kullanılan fitillerin tamamı EPDM fitildir. Tüm açılır sistemlerin yapılması mümkündür.

Montaj aşaması iki türlüdür. Birincisi kör kasa lı montajdır. Bu monta şeklinde kör kasalar terazisinde monte edilmelidir. Terazisinde olmayan kör kasalara doğrama montajı yapıldığında açılır kanatların kapanma sorunu ortaya çıkar. Diğer montaj türü ise duvara montaj yapılmasıdır. Alüminyum doğrama duvar elemanına uygun vidalama sistemi ile montaj yapılır. Bu sistemin sağlıklı olabilmesi için duvarın düzgün olması önemlidir.

-Ankara Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Isı yalıtımsız alüminyum doğramalar çok geniş amaçlara hitap etmektedir. Profil özelliği yalıtım köprüsü olmamasıdır. Doğrama düzlem alanı çeşitli ebatlarda değişmektedir. Yüzey ebatlarıda dar, orta ve geniş seri olarak çeşitlendirilmiştir. Isı yalıtımsız alüminyum doğramalar bina iç yüzeylerinde kullanılacak olan kapı ve pencere sistemleri için gereklidir. Sistem renk seçeneklerinde tüm RAL kodlarını içermektedir. Kasa ve kanat profillerinde, ısı ve su yalıtımı amaçlı kullanılan fitillerin tamamı EPDM fitildir. Tüm açılır sistemlerin yapılması mümkündür.

Montaj aşaması iki türlüdür. Birincisi kör kasa lı montajdır. Bu monta şeklinde kör kasalar terazisinde monte edilmelidir. Terazisinde olmayan kör kasalara doğrama montajı yapıldığında açılır kanatların kapanma sorunu ortaya çıkar. Diğer bir sistede duvara monte sistemidir. Alüminyum doğrama duvar elemanına uygun vidalama sistemi ile montaj yapılır. Bu sistemin sağlıklı olabilmesi için duvarın düzgün olması önemlidir.

-Ankara Kompozit Panel Cephe Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Alüminyum kompozit panel sistemlerinde, 4 mm kompozit levhalar montaj tercihine göre H’ profilleri yardımı ve tavalama sistemi ile yapılır. Kompozit monte edilecek yüzey, ısı yalıtımı sağlanması amaçlı taşyünü veya ısı yalıtım köpükleri ile demir karkas arasına döşenir. Taşıyıcı karkas galvanizli kutu profil veya antipas boyalı olmalıdır. Genelde kullanılan alt karkas profili 20/40/ 2 mm etkalınlıkta malzemedir. Uygulamanın düzgünlüğünü sağlayan metal karkas sistemi nizami olmalıdır. Levhalar koruyucu bantta yer alan ok işaretlerine göre kesilip montaj yapılmalıdır. Bunda ki amaç renk tonlarında olabilecek farkları yok etmektir. Uygulama yapılan yüzey estetik bir görünüşe sahip olur. Bu yüzden çağımızda çoğu yapılarda kullanılmaktadır.

-Ankara Strüktürel Silikon Cephe Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Alüminyum taşıyıcı profiller üzerine, camların montajını sağlamak amaçlı kaset profilleri oluşturulur. Kullanılacak olan cam cinsi, kasetlerin üzerine özel sistem bondikleme ile yapıştırılır. Montajı kolay ve hızlı olan Silikon Cephe Kaplama Sistemi montaj sonrasında kolay bakım ve temizlik olanağı sağlar.

Ankara Strüktürel Silikon Cephe Kaplama Sisteminde dıştan baktığımızda alüminyum profil görülmeyip, cam derzlerinde 15 mm genişliğinde ve 15 mm derinliğinde fuga bulunmaktadır. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift EPDM fitil ile sağlandığından, panellerin arasına sızdırmazlık silikonu çekilmez. Böylece cam panellerin arasında gölge oluşması engellenir. İstendiğinde seçilen herhangi bir cam panel (dışarıdan hangisinin açılır olduğu belli olmaksızın ) gizli kanat haline getirilebilir. Cam ve alüminyum panel arasında silikon, çift camda ise iki cam arasında komponentli silikon kullanılmaktadır. Silikon çekilmesi işlemleri esnasında silikon firmasının kalite kontrol test prosedürleri çerçevesinde prosesler kontrol altında tutulmaktadır

-Ankara Tam Kapaklı Cephe Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Kapaklı cephe sisteminde, dıştan bakışta alüminyum taşıyıcı profillere cam montajı yapılır ve 50 mm genişliğinde alt baskı profili üzerine, çeşitli kesitlerde kapak profili takılır. Kapaklı cephede mekanik olarak bağlanan profillerin cam ilişkisindeki ısı , ses ve su izolasyonu EPDM fitiller ile sağlanmaktadır. Ayrıca yatay ve düşey fugaların kesiştiği yerlerde baskı profilinden önce kullanılan özel alüminyum folyolu izolasyon bantları vasıtası ile kesin garantili sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Bu sistemde kanat açma ihtiyacı çeşitli sistemlerle çözülür. Bunlar; Isı yalıtımlı alüminyum doğrama profillerden kasa-kanat oluşturulur ve cephe profiline kutu malzeme ile monte edilir. Farklı sistemlerden biride, gizli kasa-kaset profilinden sistem imal edilir, kaset profili üzerine kullanılacak cam bondikle yapılarak açılır meydana getirilir.

-Ankara Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Ankara Yarı kapaklı cephe sisteminde, dıştan bakışta alüminyum taşıyıcı profillere cam montajı yapılır yatayda veya düşeyde 50 mm genişliğinde alt baskı profili üzerine, çeşitli kesitlerde kapak profili takılır. Sistemin yarı kapaklı olabilmesi için yatayda kapak uygulanırsa düşeyde silikon veya fitil, düşeyde kapak uygulanırsa yatayda silikon veya fitil uygulanır. Yarı kapaklı cephede mekanik olarak bağlanan profillerin cam ilişkisindeki ısı , ses ve su izolasyonu EPDM fitiller ile sağlanmaktadır. Ayrıca yatay ve düşey fugaların kesiştiği yerlerde baskı profilinden önce kullanılan özel alüminyum folyolu izolasyon bantları vasıtası ile kesin garantili sızdırmazlık sağlanmaktadır.

Bu sistemde kanat açma ihtiyacı çeşitli sistemlerle çözülür. Bunlar; Isı yalıtımlı alüminyum doğrama profillerden kasa-kanat oluşturulur ve cephe profiline kutu malzeme ile monte edilir. Farklı sistemlerden biride, gizli kasa-kaset profilinden sistem imal edilir, kaset profili üzerine kullanılacak cam bondikle yapılarak açılır meydana getirilir.

-Ankara Spider Cam Giydirme Sistemleri (0312) 348 69 68 :

Spider Cam Giydirme sistemlerinde, taşıyıcı profiller paslanmaz veya çelik profillerden oluşur. Bu profillere camları tutan 1’li , 2’li, 3’lü veya 4’lü sistem ayaklar saplama veya kaynak yönetemi ile bağlanır. Seçmiş olduğumuz cam kombinasyonunda CNS ile açılan deliklere rotiller bağlanarak ayaklara montaj sağlanır. Buna göre cam ayarları yapılarak sistem silikon dolgulu veya yardımcı profillerle tamamlanır. Kullanılacak olan cam lamine ve temperli olmalıdır. Sistem tek cam ve ısı cam olarak uygulanabilir.

 

Faaliyet Alanlarımıza Ulaşmak İçin Aşağıdaki Linklerden Yararlanabilirsiniz.

 

(0312) 348 69 68 Kompozit kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum cephe kaplama m2 fiyatları Ankara,
(0312) 348 69 68 Ankara dış cephe giydirme firmaları,
(0312) 348 69 68 Dış cephe. giydirme Ankara,
(0312) 348 69 68 Cephe kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum dış cephe kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum cephe giydirmefirmaları Ankara,
(0312) 348 69 68 Kompozit kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum cephe kaplama m2 fiyatları Ankara,
(0312) 348 69 68 Ankara, dış cephe giydirme firmaları,
(0312) 348 69 68 Dış cephe giydirme Ankara,
(0312) 348 69 68 Cephe kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum dış cephe kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum cephe giydirme firmaları Ankara,
(0312) 348 69 68 Dış cephe cam kaplama Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum Güneş Kırıcı Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum Markiz Saçak Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Alüminyum Ofis Bölme Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Fotoselli Kayar Kapı ve Pencere Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Kompozit Panel Cephe Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Strüktürel Silikon Cephe Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Tam Kapaklı Cephe Sistemleri Ankara,
(0312) 348 69 68 Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri Ankara,

2012 Modül Alüminyum ve Cephe Giydirme Sistemleri Kamera Alarm Sistemleri Ankara

Call Now ButtonTıkla.Hemen Ara!